074-766-13-12

כתרים גשרים ושחזורים

כתרים, גשרים ושחזורים

כתרים וגשרים הם הטיפולים הנפוצים ביותר בקרב רופאי השיניים. הם משמשים אמצעי שיקומי לשיניים הרוסות שנפגעו מעששת או מחבלה. הכתר חובק את השן ההרוסה ומונע את הידרדרות מצב השן שנותרה ושבירתה. ישנם סוגים שונים של כתרים, חלקם עשויים בשיטות מתקדמות וחלקם בשיטות ישנות וטובות, כאשר יש צורך להתאים את הכתר על פי מבנה ומצב שיניו של המטופל.

צוות הרופאים במרפאת זיו השן מתמחה בכתרים ושחזורים, ומבצע את מרב המאמצים כדי לשמר את שיניהם של המטופלים בעזרת כתרים. רק במקרים קיצוניים הנחשבים לאבודים מבצעים עקירה! את הכתרים מבצעים במספר מצבים: לאחר טיפול שורש, כותרת השן שנהרסה בעקבות עששת, שיניים מוחלשות לאחר כמה וכמה שחזורים, במקרה של שיניים שחוקות, כחלק משיקום השיניים ובמקרה של חוסר בשן כאשר ניתן להיתמך בשיניים הסמוכות

סוגי הכתרים הנפוצים

כתר חרסינה: ישנם שני סוגי כתרים מחרסינה, אחד מהם עשוי מחומר שכולו חרסינה, וחלקם משולבים עם מתכת. כתר משולב מורכב משני חלקים: כיפת המתכת וציפוי החרסינה המאוחה יחד עם כיפת המתכת המותאם על פי מבנה השן.

כתר זירקוניה: כתר העשוי מחומר מתכתי בשם זירקון, בעל תכונות קרמיות מצוינות כגון: חוזק, צבע אסתטי, התאמה לחניכיים וכו’. הכתר ברובו עשוי מזירקוניה, כאשר על גבי כיפת הזרקוניה נבנה ציפוי קרמי (חרסינה) על פי הגוון המותאם לסביבת השיניים שבסמוך לשחזור.

כתר יצוק: הינו כתר העשוי כולו ממתכת ללא חרסינה. כתר מסוג זה מתאים לרוב לשיניים אחוריות כאשר לא ניתן לשלב על גבי המתכת ציפוי כלשהו כתוצאה מחוסר מקום או הצורך בחוזק רב.

כתר E-MAX: כתר העשוי מחרסינה, אשר עבר תהליך חיזוק וכך התקבל כתר בעל מראה אסתטי חזק. ישנם כתרים המשלבים חומר חרסינה וEMAX וחלקם עשויים רק מEMAX.

צוות הרופאים של מרפאת זיו השן מתאים לכל מטופל את סוג הכתר המתאים ביותר למבנה שיניו, תוך בחינת הטיפול הטוב ביותר. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום וליהנות ממגוון טיפולים מתקדמים וחומרים חדשניים המותאמים אישית למצב השיניים שלכם.

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button