השתלות שיניים

השתלות שיניים מציעות את הפתרון היעיל והבטוח למי שאיבדו שן (או יותר משן אחת) או שהם סובלים משיניים הרוסות שאותן לא ניתן להציל ודינן עקירה. במקרים של אובדן שיניים מאסיבי, השתלות שיניים, מחליפות, בפועל, גם את הצורך בשימוש בשיניים תותבות נשלפות (הפתרון המסורבל שהיה נפוץ בעבר אצל אנשים מבוגרים וגם אצל אנשים שסבלו מאובדן שיניים נרחב בשל מחלה או תאונה).

השתלות שיניים – כיצד הן מתבצעות?
בעת השתלת השיניים, מבריג הרופא את שתל הטיטניום לתוך עצם הלסת של המטופל. השתלים אינם מחליפים את הכותרות הנראות לעין של השיניים שנעקרו, אלא יוצרים עבורן את השורשים הנטועים בלסת. בשלב המאוחר יותר, על שתלי טיטניום יציבים אלה, תבנינה כותרות השיניים הנראות העשויות חרסינה. השתלות השיניים מספקות פתרון לטווח הרחוק ושיעורי ההצלחה להליכים מסוג זה עומדים על קרוב ל־100% הצלחה.

למי מהמטופלים השתלות שיניים אינן מתאימות?
ככלל, ניתן לומר כי השתלות שיניים מתאימות לכולם. אולם, ישנם מקרים בהם ההליך עשוי להתגלות כמעט יותר בעייתי ומורכב מההליך התקין, כפי שהוא אמור להתרחש. במסגרת מקרים אלה ניתן לציין את המעשנים (שהעישון שלהם גורם לאי סדירות באספקת הדם לחניכיים, ולכן הוא מעכב את תהליך ההחלמה, ולפעמים, אף עלול להכשילה), אנשים הסובלים ממחלות כרוניות (כדוגמת סכרת), אנשים הסובלים מחוסר בעצם לסת בכמות מספקת (במקרה זה, ידרשו השתלת עצם לסת / ניתוח הרמת סינוס לפני ביצוע השתלת השן או השיניים), כמו גם אנשים הסובלים ממחלת חניכיים שאינה מטופלת (כאן, קיים חשש להתפתחות זיהום מקומי או מפושט, שעלול לגרום לדחיית השתל).

חשוב לדעת!
על אף שהשימוש במילה “ניתוח” עלול להזכיר לנו בתי חולים וחדרי ניתוח, השתלות שיניים מבוצעות במרפאות השיניים המתמחות בכך, בסביבה סטרילית ותוך היערכות הולמת לפרוצדורה הכירורגית שעתידה להתבצע. יחד עם זאת, לא כל רופא שיניים כללי רשאי לבצע השתלות שיניים, ולכן, את השתלות השיניים מבצעים, אך ורק, רופאי שיניים המומחים למחלות חניכיים, מומחים לכירורגיית הפה והלסת או רופאי שיניים שעברו השתלמות מיוחדת וספציפית בהשתלות שיניים.

מרפאת זיו השן
מרפאת זיו השן נחשבת למרפאה מהמובילות בתחום השתלות השיניים, טיפולי השיקום והאסתטיקה הדנטאלית. המרפאה כוללת רופאים המתמחים במספר גדול התמחויות, כמו גם אנשי צוות מוסמכים, מנוסים ומיומנים, שכולם יחדיו, עומדים לרשות מטופלי המרפאה בכל טיפול או שאלה הנוגעים לבריאות ולאסתטיקת הפה והשיניים.

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button