שיקומי שיניים

תחום שיקומי שיניים (הידוע גם בשם “שיקום הפה”) הינו תחום התמחות ספציפי ברפואת השיניים העוסק בשחזור השיניים במטרה לשפר את תפקודן ואת האסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר. תחום התמחות זה כולל תחתיו את הטיפולים המוגדרים כ”טיפולים פשוטים” (כדוגמת סתימות אסתטיות, הלבשת כתרים, הלבנת השיניים וכן הלאה) ואף את הטיפולים המורכבים יותר, שביניהם השלמת חסרי שיניים נרחבים, טיפול בשחיקת השיניים, פתרון להפרעות תפקודיות במפרקי הלסת וכד’).

שיקומי שיניים – באילו אמצעים הם מבוצעים?
למעשה, ניתן לומר, כי, בתחום שיקומי שיניים, הרופאים המתמחים תחום נעזרים בכל האמצעים הרלוונטיים שתחום רפואת השיניים מעמיד לרשותם, כמו גם בידע הנוגע לתפקודי מערכת הלעיסה, ניסיונם הקליני וספרות מחקרית קלאסית ועדכנית. רופא השיניים המומחה בשיקום יהיה זה אשר יתווה את תוכנית הטיפול הדנטאלי, וזאת מאחר ובמסגרת התמחותו בתחום, הוא עובר הכשרות בתחומים נוספים הנוגעים לרפואת השיניים. אין הדבר אומר כי הרופא המומחה לשיקום השיניים והפה יבצע לבדו ובכוחות עצמו את כל הטיפולים הנדרשים לצורך השגת המטרה, ולכן, כאשר תוכנית השיקום תצריך טיפולים מסוימים (כדוגמת טיפולי שורש או ישור השיניים), יפנה המומחה לשיקום את המטופל לרופא השיניים שתחום התמחותו עוסק בטיפול הנדרש.

חשוב לדעת!
כידוע, ישנם לא מעט תתי-תחומי התמחות תחת השם הכולל “רפואת שיניים”, כשכל רופא המתמחה בתחום מסוים, ישאף להיות הטוב ביותר בתחומו-הוא. לעומתם, הרופא המתמחה בשיקומי שיניים ופה, יצטרך לדעת ה-כ-ל ובכל תחום, שכן, הוא זה המשמש כ”אדריכל” המתווה את תוכנית השיקום המתאימה למטופל הספציפי. כתוצאה מכך, הוא יהיה זה שאפיין את הצרכים והטיפולים השונים, ואף ינחה ויפעל בשיתוף פעולה, יד ביד, עם הרופאים המומחים השונים, על מנת להשיג את המטרה הסופית – פה בריא ושיניים בריאות, אסתטיות ומתפקדות.

מרפאת זיו השן
אנחנו, במרפאת זיו השן, שמנו לעצמנו למטרה לרכז את כל הטיפולים הנדרשים לכל מטופל או מטופלת תחת קורת גג אחת. מאחר ואנחנו יודעים עד כמה חוויית הביקור אצל רופא השיניים נחשבת כלא נעימה עבור מרבית המטופלים, אנחנו מקפידים ליצור עם כל אחד מהמטופלים שלנו קשר אישי חם ותומך, וללוות אותו לכל אורך דרכו, עד להגעתו שלמות הדנטאלית הנכספת!

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button