שיטת אולנפור 6/4 All On

ניתן לומר, די בביטחון, כי מבין כל תחומי הרפואה הקיימים כיום, תחום רפואת השיניים הוא התחום המתחדש ביותר, שכן, כמעט מידי חודש אנחנו מתבשרים על עוד טכנולוגיה חדשה, עוד שיטת טיפול חדשנית, עוד אמצעים שיכולים להקל עלינו בהשגת המטרה – פה בריא, מתפקד ואסתטי. אחת משיטות השתלות השיניים שעלתה לכותרות בשנים האחרונות (ואגב כך, גם יצרה מהפך משמעותי בתחום), היא שיטת אול און פור (או, במקרה הצורך – אול און סיקס).

שיטת אולנפור אול און פור – 6/4 All On – מהי ומדוע היא מהווה פריצת דרך?
שיטות אול און פור ואול און סיקס (6/4 All On) מיועדות לספק פתרון יעיל באובדן מאסיבי וכולל של כל השיניים בלסת. אם, עד לא מזמן, אדם שהיו חסרות לו כל השיניים בלסת העליונה או התחתונה, נאלץ לעבור השתלות מרובות על מנת למלא את החוסר בשיניים, כיום שיטות אול און פור ואול און סיקס, המבוססות על שימוש במספר המינימאלי של שתלים (כאמור, 4 או שישה ללסת) לצורך יצירת הבסיס להתקנת מערכת השיניים בלסת. השיטה מנתבת את עקרון חלוקת העומס המיטבי בין השתלים, וזאת, כמובן, תוך התחשבות בצורך בשמירה על עצם הלסת מפני העומס המופעל עליה. 

לגישת השתלת שיניים זו ישנם לא מעט יתרונות מוכרים, כשבראשם, עומדות השגת התוצאות המהירה, תוך שימוש בהתערבות הכירורגית המינימאלית. משמעות הדבר היא, כי באמצעות טיפול המבוצע בשיטה זו, ניתן להשיג שיקום פה מהיר תוך פרק זמן קצר, ובשל זווית החדרת השתלים, ניתן אף להימנע מהצורך בהשתלת עצם / הרמת סינוס (במקרים בהם קיים חוסר בעצם לסת).

חשוב לדעת!
בחלק גדול מהפרסומים, “משווקות” שיטות אול און פור ואול און סיקס כ”השתלת שיניים לפה מלא ביום אחד!”. עובדתית, זה נכון ואין כאן הטעיה (מכוונת או בשוגג). אולם, מאידך, ההתמקדות דווקא בפיתוי של משך זמן הקצר הנדרש לטיפול, עלולה לגרום ללא מעט מטופלים לפספס נקודה חשובה אחרת בבחירת המרפאה – הצורך בניסיון ובמקצועיות ברמה גבוהה של רופא השיניים המלווה אתכם והמבצע את ההליך.

מרפאת זיו השן
במרפאת זיו השן אנחנו מקפידים על שימוש בגישות ובטכניקות הטיפול החדשניות ביותר. יחד עם זאת, איננו נוטים להמליץ על שיטה רק בשל חדשניותה או פופולאריותה, אלא בוחנים, בראש ובראשונה, את התאמתה ואת רמת התועלת הפרטנית, שעשוי להפיק ממה כל מטופל באופן ספציפי.

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button