צוות המרפאה

doctor, dentist, dental-1149149.jpg

דר' ג'ק בניזרי

מנהל רפואי

יליד בלגיה. בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בריסל מחזור 2001 במהלך הלימודים היה בחילופי סטודנטים בהדסה ירושלים ובפורט לאודרדייל שבפלורידה, ארה"ב. בביקוריו בארץ התאהב דר' בניזרי בחיים כאן והחליט להעתיק את חיי משפחתו לארץ. את הכשרתו בתחום השתלים רכש באוניברסיטת בורדו שבצרפת. בהמשך דרכו המקצועית רכש ניסיון רב בתחום ההשתלות והאסתטיקה הדנטלית. בשנים הרבות בהן עבד במרפאת שיניים בפריז ובטיפול באלפי מטופלים על פי שיטות מתקדמות בתחום הדנטלי הצליח דר' בניזרי לפתח בנוסף לקיים בתחום הנרכש בלימודי התואר, שיטות עבודה ייחודיות בתחום ההשתלות בשילוב פתרונות מהעולם הדיגיטלי בתחום. משנת 2011 לאחר שגילה את רזי העולם הדיגיטלי הצליח דר' בניזרי לשלב בתחום רפואת השיניים הקונבנציונלית פתרונות שנתנו למטופליו תחום רחב של אופציות לשיקום שהיו סגורות בפניהם. בעבודתו בפאריז את רוב הביצועים העיקריים ישם במרכזי עיצוב וחריטה בגרמניה ובצרפת. כיום דר' בניזרי עובד במרפאת "זיו השן" במרכז תל אביב. מרפאה שרכשה לעצמה מוניטין עצום בתחום ההשתלות והאסתטיקה הדנטלית. דר' בניזרי משמש כמנהל הרפואי של המרפאה ובהכשרת הצוות המטפל במרפאה דר' בנזרי שוקד על רמת טיפול וביצוע שלא נראו כדוגמתן בארץ. שיתוף הצוות בהחלטות המקצועיות לגבי כל מטופל ומטופל , בבניית תוכניות טיפול אישיות המתאימות לכל מטופל לצרכיו האישיים ולרצונותיו ועד לסיפוק רצונו של המטופל הן בהיבט הפונקציונלי והן בהיבט האסתטי. ישנו דגש מיוחד מאוד לנושא הסגר ותחושת היציבות בקבלת גשרים, כתרים תותבות וזאת ביחס למספר המקרים המתקבלים במרפאה לגבי מטופלים ששנים התנהלו עם בעיות סגר מורכבות. במהלך השניים שוקד דר' בניזרי בפיתוח המקצועי ושמירה על ההובלה בתחום ההשתלות והאסתטיקה הדנטלית וכל זאת בעזרת עשרות קורסים והסמכות בארץ ובעולם. אני מאמין של דר' בניזרי: " כל מטופל זכאי לטיפול המתקדם והטוב ביותר. אנו כאן כדי להעניק תוצאות התואמות את אורח חייו והאופי שניבט ממבנה הפנים, הלסת ומכלול המראה הכללי". התוצאות מדברות בעד עצמן בחיוך המושלם שאיתו יוצאים המטופלים מהמרפאה בעזרת צוות הרופאים, השינניות והצוות הניהולי. בניצוחו והדרכתו של דר' בניזרי.

Female Dentist

נילי צדיקוב

שיננית

ילידת ברית המועצות. עלתה לארץ בשנת 1993. נשואה +3 את השכלתה כשיננית רכשה באוניברסיטת תל אביב במהלך עבודתה עבדה במרפאות מומחים שונים ולצד זה רכשה נסיון רב בטיפולים. כמו כן, מתעדכנת מעת לעת בקורסים שונים והשתלמויות לשינניות נילי מלאת אהבה למקצוע ורואה בו כחלק בלתי נפרד מטיפול מונע. נילי קשובה מאוד למטופלים שלה אחראית ומעניקה טיפול יעיל, מקצועי ומסור. אני מאמין של נילי: " אני מאמינה שאדם שעוסק בעבודתו מתוך אמונה ואהבה ניתנת לו הזכות לקום כל בוקר מחדש, לפגוש אנשים ולעזור להם. לתת להם אנרגיות חדשות וגם למלא אותם ברצון לשמור על היגיינת הפה מבחינה מקצועית ובו בזמן, קלילה.

דר' תומר רחניאן

דר רחניאן תומר הינו דוקטור לרפואת שיניים (DMD) ד\אשר סיים את לימודין בשנת 2017 ד"ר רחניאן עוסק רבות בתחומי האסתטיקה הדנטלית ואסתטיקת הפנים, לרבות טיפול בוטוקס והזרקות. דר רחניאן הינו בעל ידע ונסיון רב בביצוע שיקומים מורכבים. דר רחניאן דוגל בטיפול בבעיה תוך שימור ככל האפשר על השן הטבעית זאת כדי להימנע מטיפולים מיותרים. כך שסתימה נרחבת עדיפה על כתר. סתימה עמוקה עדיפה על טיפול שורש וטיפול שורש עדיף על עקירה ושתל. ד"ר רחניאן הינו רופא מעודכן אשר עבר ועובר הכשרות רבות בארץ ובעולם.

Call Now Button