סתימות וטיפולי שורש

סתימות וטיפולי שורש

פגיעה במוך השן עקב עששת מתקדמת, או סדק בשן שעבר את שכבת הדנטין, יכולים לגרום להרס מוחלט של השן. לכן, כחלק מהטיפול מבצעים סתימה בשן במטרה לאטום חדירה של מזהמים לשן. כאשר הסתימה אינה מועילה נגד התקדמות העששת בתוך השן, יש צורך לבצע טיפול שורש שנחשב למעמיק יותר. עששת וזיהומים שחדרו לשן יכולים לגרום לכאבים עזים, ולכן חשוב לטפל מבעוד מועד בשן על ידי סתימה במטרה שלא להגיע לטיפול שורש.

שלבי הטיפול

זיהוי הבעיה בעזרת צילום בדיקה ואבחון, במטרה להגיע לטיפול המומלץ
סילוק העששת ומוך השן הכוללים גם את כלי הדם והעצבים. במקרה ומדובר בטיפול שורש
סתימה של השן באמצעות מספר חומרים המותאמים לאזור הסתימה וגודלה
במקרה של טיפול שורש: ברוב המקרים יש צורך בשחזור השן או בכתר
ישנה חשיבות רבה לאיטום השן בעזרת חומרים מתקדמים כדי שלא לאפשר לזיהומים ולעששת לחדור אליה. סתימה לקויה תגרום להתפתחות הדלקת והעששת ולגרימת נזקים שיכולים להגיע במקרים קיצוניים לעקירת השן. כמו כן, במקרה של טיפול לקוי, יהיה צורך בעתיד לבצע שנית את טיפול השורש. לכן, ישנה חשיבות רבה לבחירת רופא מקצועי הפועל עם ציוד חדשני.

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות :

במרפאת זיו השן צוות הרופאים משתמש בחומרים איכותיים ביותר ובשיטות מתקדמות, על מנת להבטיח את איטום השן באופן מוחלט, ובעזרת המכשור המתקדם לאיתור תעלות השורש כך, שטיפול השורש מתבצע בצורה המדויקת ותוצאה הטובה ביותר.

צוות מרפאת זיו השן מזמין אתכם לקבל טיפולים חדשניים ברמה הגבוהה ביותר. לרשותכם צוות מקצועי ומיומן לטיפולי שורש וסתימות, שיתאים לכם את הטיפולים המתקדמים והאיכותיים ביותר.

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button