ניקוי אבנית וטיפולים משלימים

ניקוי אבנית וטיפולים משלימים שיננית

אבנית נמצאת בכל מקום שבו יש מגע עם מים, כמו הקומקום שנמצא בשימוש יום יומי, מכונת הכביסה וכו’. כך גם בחלל הפה נוצרת עם השנים שכבה של אבנית אשר נוצרת משילוב של תוצרי סידן ומגנזיום הנמצאים במאכלים שונים ברוק. שילוב חומרים אלו, בתוספת החיידקים בפה, יוצר שכבת פלאק החודרת אל בין רווחי השיניים, מצטברת על השיניים ובמקרים רבים גם נצמדת לחניכיים.

על מנת למנוע מחיידקים אלו להצטבר ולגרום לזיהומים וכאבים, עלינו לנקות את האבנית שהצטברה על השיניים ובין המרווחים כדי להימנע ממחלות חניכיים וזיהומים שונים. חשוב לציין כי הצטברות של אבנית יוצרת שכבה בגוון צהבהב על השיניים, וכאשר מזניחים את העניין השכבה יכולה לגרום כאבים ובעיות בשיניים שעלולות להסתיים בטיפולי שיניים מורכבים ושלא לדבר על הפגיעה במראה האסתטי של השיניים.

ניקוי אבנית כחלק חשוב בשגרת חיינו :

האבנית הינה שכבה קשה שאינה ניתנת להסרה בצחצוח שיניים רגיל, אלא רק על ידי ביקור אצל שיננית. השיננית, בעזרת שימוש בכלים חשמליים וידניים מסירה את האבנית שנוצרה על השן ובין מרווחי השיניים. מדובר במכשירים יעודים להפרדה וניקוי חלקי אבנית מההדבקות אל המשנן. בתחילת הטיפול מבצעים שימוש במכשירים חשמליים במטרה להסיר את האבנית המצפה את השן, ולאחר מכן עושים שימוש בכלים ידניים חדים המורידים את האבנית הנמצאת בעומק החניכיים.

כל כמה זמן מומלץ לבקר אצל שיננית?

מומלץ לגשת לשיננית כל חצי שנה, מה שיהפוך את הטיפול לנעים יותר, מכיוון שכך לא תצטבר כמות גדולה של אבנית. למעשה, מדובר בטיפול המונע בעיות שיניים שונות, הוא אינו כרוך בכאב או באי נוחות ואורך לרוב כ-20 דקות בלבד. פעולה זאת תשמור על בריאות השיניים, ולא, אין להקל בה ראש.

במרפאת זיו השן תוכלו ליהנות מטיפולי שיננית מקצועיים על ידי שינניות מיומנות ומקצועיות.

קיים קשר הדוק בין רופאי המרפאה לשינניות כך שאם מתגלים מוקדי טיפול, הרופא מעודכן והמטופל עובר להמשך טיפול ומציאת פתרון לממצאים שנתגלו בפיו. בעקבות התקשורת והתהליך המדובר זוכה המטופל למענה מהיר למצבו הבריאותי המונע התדרדרות המצב הקיים.

הטיפול אצל השיננית יאפשר לכם לשמור על בריאות השיניים ולהימנע ממחלות חניכיים שונות. לקביעת תור אנא השאירו פרטים או צרו קשר עם המרפאה.

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button