יישור שיניים

גם כיום, בדומה לעבר, יישור שיניים נועד לתקן פגמים קיימים במנח השיניים בלסת ולאפשר לאדם לא רק שיניים בריאות ומועילות, אלא גם חיוך אסתטי ונאה. אבל, כאן, בערך, מסתיים כל מה שדומה בין יישור שיניים בעבר לבין יישור השיניים כיום, בעיקר בזכות גישות הטיפול החדשניות שנכנסו לתחום. כך, למשל, כיום, גם מטופלים בוגרים יכולים ליהנות מיישור שיניים יעיל, על אף, שבעבר, בשל הסרבול וחוסר הנוחות שבמתקני יישור השיניים, אם לא יישרת את שיניך לפני תום גיל ההתבגרות, נאלצת לחיות את חייך כבוגר עם שיניים שאינן ישרות.

יישור שיניים – אז מה, בעצם, השתנה?
את המהפכה הגדולה ביישור השיניים, אנחנו, למעשה, חייבים לפיתוחם של סדי יישור השיניים השקופים. ה”קוביות” והגשר הארכאיים (והזכורים לשמצה בזיכרונו של כל מתבגר ששיניו יושרו באמצעותם) פינו, במידה רבה, את מקומם לסדרת סדי שיניים שקופים. סדי השיניים השקופים (הפלטות השקופות / קשתות / קשתיות – תלוי את מי תשאלו) מיוצרות ומותאמות ספציפי למטופל ומוחלפות, בהתאם לקצב התקדמות היישור (לרוב, בתדירות של אחת לשבועיים), עד למיקומן של השיניים במקום הסופי – המקום הנכון (והאסתטי) שלהן. בנוסף לשקיפותם של סדי יישור השיניים השקופים, יש להם יתרון נוסף – היכולת לשמור על היגיינת פה טובה. בניגוד למתקני יישור השיניים מהדור הישן, קל למטופל להסיר את הסדים השקופים ולהמשיך לדאוג להיגיינת השיניים, בין אם באמצעות הצחצוח ובין אם באמצעות השימוש בחוט הדנטאלי.

חשוב לדעת!
שיטות יישור השיניים של ימינו אסתטיות הרבה יותר ממה שהן היו בעבר. הן מאפשרות גם למבוגרים וגם לבני העשרה (הגיל שבו החיצוניות מהווה אישו משמעותי למדי) ליהנות מיישור שיניים יעיל, מבלי להיאלץ להתמודד עם התופעות הנלוות לשיטות יישור השיניים הישנות. אולם, יחד עם זאת, חשוב מאד לבחור היטב ובכובד ראש את מרפאת השיניים שתלווה אתכם לאורך הדרך, מכיוון שהמדובר בתהליך, ובדומה לכל תהליך דנטאלי, אתם זקוקים לאיש מקצועי מנוסה שיעמוד לצידכם.

מרפאת זיו השן
מרפאת זיו השן מתמחה בכל גישות יישור השיניים השונות, וכתוצאה מכך, הצוות המקצועי שלה מסוגל להתאים לכל מטופל (בוגר או מתבגר) את שיטת יישור השיניים המתאימה לו ביותר. ליווינו בתהליך זה כבר מאות מטופלים שלנו, ונשמח לעמוד גם לרשותכם!

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button