074-766-13-12

יישור שיניים למבוגרים

עם השנים אנו מתבגרים, חווים שחיקה במערכות של הגוף וכך גם בפה ובשיניים שלנו. לעיתים נדרש מעקב בכדי להיות מוכנים לגרוע מכל וגם למצבים שונים שלפני זה לא היינו מוכנים אליהם, כמו מצב של יישור שיניים למבוגרים שיכול להוות פתרון נפלא למבוגרים להם יש שחיקת שיניים ומצב בו הם צריכים לטפל בעצמם, שכן אצלנו תוכלו למצוא מגוון טיפולים רחב שיהווה פתרון עבור בעיות כאלה ואחרות שתחוו. בנוסף אנו מתחייבים לאחריות, יחס אישי ואדיב, שירות וייעוץ לכל בעיה שתזדקקו לה ומעקב צמוד שלנו בטיפול של יישור שיניים למבוגרים. אצלנו תמצאו את המקצוענים והטובים ביותר. 

יישור שיניים נסתר 

כאשר אנחנו מדברים על יישור שיניים נסתר למעשה אנו רוצים לחסוך לכם את מרבית כאבי הראש. בדכ’ כאשר עושים יישור שיניים מתקינים מכשירים בחלק העליון והתחתון של השיניים ואז אסתטית רואים את זה פחות בעין יפה. יישור שיניים נסתר פותר את הבעיה הזאת מכיוון שמתקינים את המכשיר ליישור השיניים בחלקו הפנימי של חלל פה כך שהוא נותר נסתר וחבוי מעיני כל. אנחנו מתייחסים גם לאנשים שמחפשים משהו נקי, לא בולט מידי ושיהיה מקצועי ויפה. בקליניקה של זיו השן תוכלו להתייעץ עם המומחים ולקבל טיפים והצעות לטיפול מוצלח שיפתור לכם את מרבית הבעיות והתהיות שהיו לכם. 

יישור והלבנת שיניים

הרבה אנשים בעולם היום מדברים על יישור והלבנת שיניים בעקבות זה שנגרמת שחיקה טבעית של השיניים כתוצאה מחריקת שיניים, מזון לא בריא, חומציות טבעית של הפה, משקאות ממותקים/מוגזים וכו’. כתוצאה מכל אלו מקבלים צבע בשיניים או שהן מתעקמות ואז נדרש יישור והלבנת שיניים. אצלנו תוכלו לקבל טרם הטיפול ייעוץ מקדים, לראות דוגמאות של אנשים אחרים. כמו שיש לנו טיפול של יישור שיניים למבוגרים, כך גם יש את אותו הטיפול לכל חתך של גיל. אצלנו תקבלו את הטיפול הטוב ביותר, במחיר נוח ומקצועי במיוחד. תוכלו כבר עכשיו לקבל מאיתנו ייעוץ מקדים ולבחור את התוכנית הנוחה והטובה עבורכם וכך למעשה להנות מטיפול מסור ואיכותי עם מיטב הרופאים הטובים ביותר ואפשרויות מרובות. פנו אלינו עוד היום לקליניקת זין השן ותקבלו את כל המידע הדרוש לגביי הטיפול הבא שלכם. 

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button