יישור שיניים לילדים ומבוגרים

יישור שיניים לילדים ומבוגרים:

את תהליך יישור השיניים מומלץ להתחיל כבר בגיל צעיר, כל עוד השיניים של הילד רכות וניתן להשפיע על התפתחות עצמות הלסת ולצמצם בעיות שונות. אולם, אף פעם לא מאוחר להתחיל את התהליך. אמנם יישור שיניים עוד בטרם הלסתות סיימו את התפתחותן הוא היעיל יותר, ניתן ומומלץ גם בגיל מבוגר יותר. ניתן להשפיע על מיקום השיניים בעזרת שיטות מתקדמות ואפילו נוחות יותר מכפי שהיו נהוגות בעבר, כדוגמת סדים שקופים שאינם בולטים בנראות שלהם.

היתרונות של יישור שיניים בשיטת סדים שקופים

שמירה על אסתטיקת השיניים: שיניים אסתטיות הן כרטיס ביקור נהדר, ובכלל תורמות רבות לשיפור הביטחון העצמי.

הסדים השקופים אינם בולטים לעין ובשיטה המדוברת השימוש בסד אינו מפריע לשגרת היום יום. את הסדים מתכננים בעזרת תוכנת מחשב מיוחדת שבעזרתה המטופל מקבל מספר סדים להחלפה אחת למספר ימים או שבועות, בהתאם לתכנון תוכנית הטיפולים.

כך שבכל החלפה ישנו שינוי בלחץ המופעל על אזור מסוים או שן ספציפית הזקוקה לשינוי במקומה הנוכחי בפה המטופל.

בשיטה המדוברת מתאפשר תהליך תנועת השיניים עד ליישור מוחלט.

תוצאות מהירות: שיטת יישור שיניים באמצעות גשר שקוף מאפשרת קבלת תוצאות מהירות, וכבר לאחר כמה חודשים ניתן לראות שינוי. לרוב, הטיפול נמשך כשנה עד כשנה וחצי.

חוויית לעיסה נוחה יותר: יישור השיניים משפר את חוויית הלעיסה ומאפשר חלוקה נכונה של כוחות הלעיסה השינוי שחל בתהליך היישור הוא שיפור מישור הסגר (הלעיסה) תוצאה שהנוחות בזמן הלעיסה היא נוחה יותר והכאב בטל בסיום הטיפול.

צוות המרפאה מזמין אתכם לשפר את המראה של החיוך שלכם בכל גיל. אנו נתאים לכם שיטות מתקדמות שיקנו לכם נוחות בלתי מתפשרת והגעה מהירה ובטוחה לתוצאות הרצויות.

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button