074-766-13-12

הרמת סינוס

ניתוח הרמת סינוס 

במרפאת זיו השן תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולים מתקדמים מהשורה הראשונה. אצלנו תוכלו לעשות גם ניתוח הרמת סינוס שמתבצע בכמה טכניקות שונות כמו למשל הרמת סינוס פתוחה או הרמת סינוס סגורה. השיטה בה אנו עובדים איננה פולשנית ונחשבת למתונה יותר, והיא מתבצעת כאשר יש מחסור קטן בעצם. בשיטה הנ”ל למעשה דוחקים את רצפת הסינוס דרך הפתח שמייצרים לצורך התקנת השתל, במקום שחסרה בו שן ודרכו דוחסים את תחליף העצם לתוך הסינוס עצמו. שיטה זאת יותר קלה, פופלארית ואינה מצריכה כאבים כאשר מיטב המומחים במרפאתנו ישמחו לתת לכם לפניי ייעוץ מקדים לצורך הניתוח המיוחל שברצוכנם לבצע. 

הרמת קו הלסת

אם חשבתם לדאוג לפנים שלכם באמצעות שיטות שונות אנו מציעים גם חלופה נוספת, יותר קלה ופחות כואבת ומדובר על הרמת קו לסת ועיצובה ללא ניתוח ובאמצעות הזרקות זעירות על כל שטח העור בו עושים את העיצוב. ההזרקות מכילות חומר שמבוסס על בסיס סידן עם מעט חומר הרדמה והוא זה שמאפשר לבצע את כל התהליך ללא כאב או התערבות כירורגית כלשהי. החומר מרים את קו הלסת ואת העור מיידית מבלי להמתין ימים או שבועות לתוצאות מושלמות. אצלנו בזיו השן תוכלו לעשות טיפול של הרמת קו לסת בבטחה, באחריות רבה, מקצועיות, אכפתיות ובאמצעות המומחים הטובים ביותר, כמו גם הרמת סינוס שתוכלו לעשות ומגוון של טיפולים נוספים. 

השתלת קו לסת

בדומה לניתוח הרמת סינוס גם השתלת קו לסת נעשה עי’ החדרת שתלי סיליקון קשיחים לאזור של הסנטר והלסת דרך חתכים כירורגיים זעירים בחלל ההפה או מאחורי הלסת. השתלים שמוכנסים למטופל מגולפים ומותאמים לקו הלסת שלו ולמבנה האנטומי הספציפי כך שהם מקובעים עם ברגים ותפרים. ניתוח של השתלת קו לסת מאפשר להתגבר על פגעי הגיל והזמן ולעשות שינוי משמעותי בפניי המטופל כבר מהיישורת הראשונה של הטיפול, כך שלמעשה המטופל זוכה למעטפת שלמה של טיפול מסור, מקצועי ואדיב מטעם מומחינו. אם ברצונכם לקבל מאיתנו פרטים נוספים ולהתייעץ עם אחד מנציגנו, השאירו את פרטיכם באתר או צלצלו אלינו לקבלת מידע נוסף ואנו נדאג כבר לקבוע לכם פגישת ייעוץ עם אחד מיועצינו שייתן לכם את כל הפרטים הדרושים לפני ביצוע הטיפול.   

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button