הלבנת שיניים

הלבנת שיניים בתל אביב
חשבתם כמה פעמים ביום אתם נוהגים לחייך? מה זה גורם לכם להרגיש? האם אתם באמת מחייכים במלוא הפה ונהנים מכך, מרגישים שאתם מאושרים?

תחושת הסיפוק שנוצרת מהחיוך אותו אנו מקרינים מאפשרת לנו להרגיש מחוזקים, נאהבים ומעלה את הביטחון העצמי שלנו.

אבל מה אם החיוך זה משהו שאתם רוצה להצניע? גם אם אתם מאוד רוצים… אלא שהפחד שמא החיוך יסגיר את נראות השיניים, ובו בזמן יראה גם את חוסר הביטחון ויפגום באושר הפנימי שלך, מונע מכם לחייך.

אנחנו כאן, במרפאת זיו השן מתמחים בהלבנת שיניים, ונעשה הכול כדי להחזיר לכם את החיוך המושלם. אם ע”י מתן טיפול מקיף ואם במתן מענה זמין הנמצא תחת קורת גג אחת. הטיפול היינו אישי המותאם רק לכם ובצורה מדויקת שבסופו של תהליך תצאו שבעי רצון ומחויכים.

צוות המרפאה כאן עבורכם כדי לעזור לכם לשמור על היגיינת הפה והשיניים, לשמר את החיוך שהוא רק שלכם ומעל הכול אנחנו כאן כדי להגן ולשמר את הבריאות האישית שלכם. כי בינינו, חיוך הוא אחד מאותם דברים שגורמים לנו להרגיש מאושרים. אז בעצם… למה לא?

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות והתקדמות בתחום רפואת השיניים בכלל ובתחום הלבנת השיניים (הרפואה האסתטית) בפרט.
כיום, הדרך להשגת חיוך מושלם אינה כרוכה בכאבים ובזמן קצר מאוד תגיעו לתוצאה הרצויה שעבורכם היא המושלמת ביותר.
רבים מהמטופלים פוקדים את מרפאות השיניים על מנת לבצע הלבנת שיניים שתאפשר להם לחייך בפה מלא ביטחון וללא חשש.

מהי בעצם הלבנת שיניים?

הלבנת שינים היא טיפול אסתטי הנועד לביצוע הבהרה של צבע הבסיסי של השיניים הטבעיות שלנו.

הגורמים לשינוי צבע השן:

שינויי הצבע נובעים ממספר גורמים שהעיקרים שביניהם הם צבעי המאכל שאנחנו צורכים מידי יום ונמצאים ברוב מרכבי המזון במיוחד המתועש.

ישנם כתמים הנוצרים מעישון וחלק מצריכת משקאות חמים קפה ותה . כמו כן, צריכה של משקאות על בסיס טבעי עם רמת חומציות גבוהה , עלולה לפגוע בחלק מהמקרים מעבר לשינוי גוון גם בשכבת האמייל – המרכיב החיצוני של השן. ישנם כתמים הנובעים מלקיחת תרופות בעבר ובמהלך החיים הבוגרים ,(יצוין שכתמים מהסוג המדובר לא תמיד ניתנים להסרה בהלבנת שיניים רגילה).

בשוק החופשי קיימים מספר חומרים שחלקם הגדול אינו מבצע הלבנה לשיניים בפועל ורבים הולכים שבי אחרי הפרסומות לגבי התוצאות המובאות כדוגמא לשינוי המיוחל בצבע השיניים.

יש צורך בבדיקה מעמיקה על מנת לא להסב בחלק מהתכשירים “המלבנים” נזק בלתי הפיך לצבע הבסיסי של השן הטבעית.

בעיקרון קיימות מספר שיטות להלבנת שיניים בתחום הדנטלי והמיושמות ברוב מרפאות השיניים ברחבי העולם. מדובר בהלבנת שיניים שהתוצאות המושגות הן די מהירות ובהמשך ניתן לשמור את התוצאה על ידי טיפול ביתי לא מסובך ולאורך מספר שנים.

במרפאת זיו השן מבצעים את הלבנות השיניים על ידי שתי שיטות המובילות בתחום הדנטלי ובהן ישנה הצלחה מוכחות בחלק גדול מאוד מהמקרים המטופלים במרפאתנו.

ראשית הלבנת השיניים הביתית – טיפול זה מלווה בהדרכה שמתקבלת במרפאה התהליך מבוצע באופן אישי על ידי המטופל ובזמנו החופשי.

בשיטה הביתית בלבד התוצאה שניתן להגיע אליה בדרך כלל די טובה אך לעיתים משך הזמן הדרוש להגיע לתוצאה הרצויה הינו ארוך ולא תמיד משיג את הגוון שאליו שאפנו להגיע. השינוי לעיתים לא משמעותי ביחס לצבע הבסיסי אתו התחלנו בתהליך. זהו פועל יוצא בצורך שיש לחזור על מספר פעמים של תהליך הלבנת השיניים .

יצוין שריכוז החומר הפעיל הניתן לטיפול ביתי הינו נמוך יותר ולכן משך זמן הטיפול משתנה בהתאם לסד המותאם ולרמת הריכוזיות של החומר הפעיל.

שנית, הלבנה משולבת במרפאה ובבית- הטיפול בחלקו הראשון מבוצע במרפאה וכעבור כשעת טיפול מתקבל השינוי בגוון הצבע שממנו החל תהליך ההלבנה.

התוצאה במרפאה באה לידי ביטוי כבר בסיום הטיפול והמשך השימור או חיזוק ההלבנה מבוצע בבית.

בשלב הביתי מצויד המטופל בערכה הכוללת סד אישי עבור כל לסת אותה אנו מעוניינים להלבין ובצירוף ארבעה מזרקים עם חומר פעיל.

הטיפול במרפאה והטיפול ההמשכי בבית, מאפשר לכם למקסם את תוצאת ההלבנה שהושגה בטיפול הראשוני. המשך התהליך בבית תורמת לשמירת ההלבנה שהושגה ולעיתים אף משפרת עד כחצי דרגה נוספת מהצבע שהושג במרפאה.

כמו כן בתהליך הביתי ניתן לשמור על גוון השיניים הרצוי על ידי שימוש מעת לעת בערכה אותם קיבלתם המרפאה ושימור התוצאה לאורך זמן רב.

יש לציין כי בשני הטיפולים המדוברים המטופל מגיע למרפאה להתאמת הטיפול המיטבי.
בהליך הבדיקה הראשוני הרופא בוחן שאין עששת בשיניים האמורות לעבור הלבנה.
ולאחר מכן מתקבלת החלטה לגבי השיטה היעילה והמתאימה ביותר על פי תיאום הצפיות מהמטופל לגבי התוצאה הסופית.
לאחר שמוסבר למטופל לגבי כל התהליך שהוא אמור לעבור עד לקבלת התוצאה הרצויה וההחלטה על הגוון הסופי שניתן להגיע אליו, עוברים לשלב הטיפולי.
שתי השיטות מותאמות עבור כל מטופל לאחר הבנת הצרכים, מצב השיניים, הגוון הרצוי ולוחות הזמנים העומדים לטובת התהליך וכל זאת בהמלצת הרופא המטפל על סוג הטיפול והמשכו.

בתום הטיפול חשוב לשמור על תוצאות ההלבנה על ידי הקפדה על היגיינת הפה והשיניים. כללי היגיינה אלה הכוללים ביקור סדיר אצל שיננית אחת לחצי שנה וצחצוח השיניים פעמיים ביום במברשת מתאימה.

דגשים חשובים לפני ואחרי הלבנת שיניים:

לפני ביצוע הליך של הלבנה חשוב להיוועץ עם רופא שיניים כדי למצוא את השיטה המתאימה ביותר וכמובן לתאם ציפיות בנוגע לתוצאה הרצויה.
יש להגיע לבדיקת שיננית לפני תחילת ההלבנה כדי לוודא שאין חורים או סתימות ולנקות אותן מאבנית וצהבהבות שנגרמת משתיית קפה/תה.
כמו כל טיפול בשיניים, גם כאן עשויה להיווצר רגישות בחלק המקרים, אך זו חולפת לאחר מס’ ימים.
בהלבנה ביתית יש לפעול בהתאם להנחיות הרופא ויתרה מכך, בכל הקשור להתאמת ריכוז החומר בכל אחד משלושת התהליכים שלכל אורך התהליך.
כמו כן, במהלך כל הטיפול מבודדות כל החניכיים עי חומר מיוחד כדי לשמור עליהם ממגע של החומר הפעיל.
הלבנת שיניים מחזיקה בין שנה לשנתיים ממוצע ( תלוי בגורמים לשינוי גוון כפי שצוינו לעיל)
ככל שנמנע ממאכלים מסוימים ובמידה ונשלב את הטיפול המשלב בבית, ניתן לשמר את התוצאה לאורך זמן.
ריכוז החומר בהלבנה משפיע על השיניים אבל לא על שיניים עם כתרים וסתימות לכן ייתכנו שינויי גוון בשחזורים הקיימים בפה המטופל לבין השיניים הטבעיות, שכן השיניים הטבעיות עוברות את תהליך ההלבנה לעומת השחזורים , שהתהליך אותו או מבצעים אינו חל עליהם.
במקרים חריגים, כמו: החתמה מלקיחת תרופות או פיגמנטציה מרוכזת במספר אזורים היוצרת כתמים על פני שטח השיניים. במקרים כאלה הפתרון הוא ציפויי חרסינה, שבטכנולוגיה של היום ניתנים לביצוע ללא השחזת האמייל. אלא מיושמים ישירות על גבי השיניים הטבעיות ומוצמדות לשיניים הטבעיות בדבק מיוחד.

אם גם אתם מעוניינים לחשוף שיניים לבנות ויפות, הנכם מוזמנים למרפאת ״ זיו השן״ על מנת ליהנות מטיפולים מתקדמים וחדשניים שיאפשרו לכם לפזר חיוכים לכל עבר.

לקביעת פגישת ולתיאום תור. התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר הבית של המרפאה ואנחנו נשמח לחזור אליכם.
״חיוך הוא הדבר הנפלא ביותר שאנשים יכולים לתת במתנה האחד לשני ובמיוחד שהוא יפה ומושלם״
מאחלים לכל לקוחותינו שתמיד תחייכו ובכייף גדול.
צוות מרפאת “זיו השן”.

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button