הלבנות שיניים

ברור שכולנו היינו רוצים לחייך בפה מלא בשיניים צחורות ומושלמות, המסנוורות את כל העומד מולנו. אולם, המציאות, לעיתים קרובות, לא כל כך מתחשבת ב”חלומות” שלנו, ועובדתית, ניתן לומר, כי ה”פגם” הנפוץ ביותר במראן המושלם של השיניים, הוא הגוון שלהן. על אף, שבחלק מהמקרים, גוון השיניים הבסיסי נחשב לעניין גנטי, עם השנים, השיניים שלנו משנות את הגוון שלהן, צוברות כתמים כהים עליהן, ומרחיקות אותנו, יום אחר יום, מאותו חלום בדבר השיניים הצחורות והמסנוורות להפליא שהיינו רוצים שתהיינה לנו. האם הכל אבוד? לא ממש, שכן תחום האסתטיקה של השיניים מציע לנו כיום לא מעט שיטות הלבנות שיניים.

הלבנות שיניים – מדוע אנחנו נזקקים להן?
לאורך חיינו, השיניים שלנו הולכות ומשנות את צבען, מצהיבות וצוברות עליהן כתמים שונים. הסיבות לכך יכולות להיות רבות – מזונות המכילים צבעי מאכל, משקאות המכילים קפאין (כדוגמת קולה או קפה), פירות מסוגים מסוימים, ניקוטין ועוד כהנה וכהנה גורמים, יוצרים נזקים בצבען השיניים ומצהיבים את גוונן. גם האנשים שאינם מעשנים, שותים קפה או נמנעים מאכילת מזונות המכילים כורכום או צבעי מאכל, עשויים להצליח לדחות את הקץ (הופעת ההצהבה) רק במידת הצלחה מסוימת. אמנם, הקפדה על היגיינת הפה (באמצעות צחצוח שיניים קבוע וביקורים אצל השיננית / רופא השיניים בתדירות הנדרשת) יכולה לדחות במעט את הצורך בהלבנת שיניים, אבל, שוב, המדובר בדחייה בלבד ולא בוויתור לגמרי על הצורך בביצוע הלבנת שיניים.

חשוב לדעת!
בתחום הלבנת השיניים קיימים כיום לא מעט חומרים ושיטות שלא רק שאינם משיגים את התוצאה המיוחלת המובטחת, אלא גם מסבים נזק בלתי הפיך לצבעה הבסיסי של השן ולאמייל המצפה אותה. מרבית השיטות הללו הן שיטות ביתיות שהמנסים אותן מתכוונים לחסוך לעצמם את הביקור אצל רופא השיניים, אולם, בפועל, הם משיגים מטרה הפוכה לגמרי.
בואו נחדד, אכן, ישנן מספר שיטות הלבנות שיניים שאותן ניתן (ובטוח) לבצע בנוחות ביתכם, אולם, גם הן, כמו שיטות הלבנות השיניים המבוצעות במרפאת רופא השיניים, חייבות להתבצע, אך ורק, בייעוץ ובהנחייתו של רופא שיניים מקצועי!

מרפאת זיו השן
אנשי המקצוע המיומנים של מרפאת זיו השן עומדים לרשותכם בכל טיפול ובכל שאלה, בין אם הם נוגעים לבריאות השיניים ובין אם הם עוסקים באסתטיקה שלהן!

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button