אסתטיקה בפנים

כאשר נאמרת המילה “בוטוקס”, סביר להניח כי האסוציאציה הראשונה העולה בראש תהיה הזרקת בוטוקס לצורך יישור הקמטים והקמטוטים, בעיקר בשליש העליון של הפנים (המצח, האזור שבין הגבות וגם האזור של צידי העיניים, בו מתפתחים הקמטים והקמטוטים המכונים “רגלי עורב”). יחד עם זאת, בשל מנגנון פעולתו של הבוטוקס (שעליו מיד נרחיב מעט),  בוטוקס משמש כאמצעי עזר לרפואת השיניים, לא פחות ממה שהוא משמש את תחום האסתטיקה הקוסמטית. הבוטוקס משמש למילוי ועיצוב קו לסת, עיצוב ועיבוי שפתיים.

אצלנו במרפאה תוכלו לקבל טיפולים כגון העלמת קמטי הבעה, מילוי שקעים מתחת לעיניים והעלמת קמטי הבעה. פיסול אף ללא ניתוח ללא כאב.

בוטוקס – מהו וכיצד הוא פועל?
בוטוליניום טוקסין (המכונה, לשם קיצור, בשמו העממי – בוטוקס) הינו רעלן חלבוני המיוצר ע”י חיידק. הבוטוקס מוזרק לשריר, אולם, למעשה, הוא כלל אינו פועל על השריר, אלא באמצעות חדירתו לסינפסה (אזור פעולה של עצב על השריר), שם, הוא גורם לחסימה של הטרנסמיטורים (המוליכים העצביים) המוטוריים ולשיתוק זמני וחולף של פעולת השריר, תוך שהוא אינו משפיע על יכולת התחושה באזור המטופל. הכמויות המבוקרות המוזרקות למטופל/ת יוצרות החלשת פעילות השריר והפחתת עוצמת הכוח אותו מפעיל אותו שריר ספציפי. יעילות הבוטוקס מגיעה לשלושה-ארבעה חדשים, כשחזרתיות על ההזרקה מגדילה את מרווחי הזמן שבין טיפול לטיפול. 

בנוסף ליישור הקמטים והקמטוטים, החלשת פעילותו של שריר מסוים באמצעות הזרקת בוטוקס, מאפשרת לרופאי השיניים להשתמש בו למטרות אסתטיות וטיפוליות שונות, כדוגמת טיפול בהפרעות במפרקי הלסת, טיפול בהיפרטרופיה (גדילת יתר) של שריר המסטר (שריר הלעיסה הגדול, החזק והמשמעותי ביותר), טיפול בחריקת שיניים (ברוקסיזם), טיפול במצבים של חיוך חושף-חניכיים (Gummy smile), בעת העמסה מיידית של שתלים וכן הלאה.

חשוב לדעת!
כיום, על פי החוק, כל רופא או רופא שיניים נחשב כרשאי להזריק לכם בוטוקס ו / או חומרי מילוי אחרים. אולם, אין זה אומר שכדאי לכם שכל אחד מהם, אכן, יזריק לכם. אולי, זה הזמן להזכיר את הסיכונים השונים הכרוכים בהזרקת הבוטוקס – החל בהזרקת כמות-יתר (שאמנם, משתקת את האזור באופן זמני בלבד, אבל אינה נעימה כלל) ועד לפגיעה בעצב באזור המוזרק (דבר שעלול ליצור לא רק פגיעה פרמננטית באסתטיקה של הפנים וגם בתפקודן).

מרפאת זיו השן
אף בתחום זה, בדומה לתחומי הטיפול האחרים שלנו, מרפאת זיו השן מקפידה להציע לכם את הרופאים המיומנים והמנוסים ביותר, ואת החומרים ושיטות הטיפול המתקדמים ביותר הקיימים כיום בתחום.

לפרטים ולקביעת תור מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

שירותי המרפאה

Image hover effect image

השתלות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

תוספות עצם

קרא עוד >

Image hover effect image

הלבנות שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

יישור שיניים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקומי שיניים

קרא עוד >

Call Now Button